Η Εθελοντική Ομάδα Έρευνας Διάσωσης την Κυριακή 28 Αυγούστου 2016 κάλυψε υγειονομικα τον 3ο διάπλους κολύμβησης ανοικτής θαλάσσης στο όμορφο και γραφικό Μεσολόγγι.
Η διαδρομή ήταν 4 χιλιομέτρων με εκκίνηση από το ιστορικό νησάκι του Άι -Σωστή και διασχίζοντας την πανέμορφη λιμνοθάλασσα τερμάτισε στην παραλία Τουρλίδας. Στον αγώνα έλαβαν μέρος περίπου 30 αθλητές.
![](https://4.bp.blogspot.com/-OlgHfWeF58c/V9z7fq7nrCI/AAAAAAAAKXs/0fWOWeQHSakxouIWoADeE1YL2_KQoGVugCLcB/s320/SL380327.JPG)
Η διαδρομή ήταν 4 χιλιομέτρων με εκκίνηση από το ιστορικό νησάκι του Άι -Σωστή και διασχίζοντας την πανέμορφη λιμνοθάλασσα τερμάτισε στην παραλία Τουρλίδας. Στον αγώνα έλαβαν μέρος περίπου 30 αθλητές.
0 σχόλια :
Δημοσίευση σχολίου